KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744185
nr 1474 4185
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Strandklippor vid Huvudskär". Signerad. Olja på duk, 58x47 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:22:32
9/6 20:40:34